Αρχική » Γενικά » Ευχαριστήριο προς Αστυνομική Δ/νση Πιερίας για την ενημέρωση με θέμα “Ασφαλές Διαδίκτυο”

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Κ. Μηλιάς, οι καθηγητές, οι μαθητές και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων  του Γυμνασίου Κάτω  Μηλιάς ευχαριστούν τον Αστυνομικό Διευθυντή της Αστυνομικής Δ/νσης Πιερίας κ. Μαντζούκα Αθανάσιο, το Διευθυντή Υποδ/νσης Ασφάλειας Κατερίνης Αστυνομικό Υποδιευθυντή κ. Τζήμα Γεώργιο  και τον Υπαστυνόμο κ. Ποτουρίδη Γ. για    την άμεση ανταπόκρισή τους  στην πρόσκλησή μας , για την ενημέρωση μαθητών και γονέων του σχολείου μας στις 12-12-2012 στο Γυμνάσιο Κάτω Μηλιάς με θέμα «Ασφαλές Διαδίκτυο».

16/4/1972: Εκτοξεύεται από το Κέιπ Κένεντι της Φλόριντα το διαστημόπλοιο «Απόλλων 16» με κατεύθυνση τη Σελήνη