Αρχεία για ‘Προσωπικό Σχολείου’


Προσωπικό σχολείου σχολικό έτος 2023_2024

Διευθύντρια

  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ, ΠΕ05, ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

Υποδιευθύντρια

  1. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ, ΠΕ02, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Εκπαδευτικοί

Α/Α Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα Εργαζομένων
1. ΤΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
2. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
3. ΚΩΣΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
4. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
6. ΡΗΓΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ – ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
8. ΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
9. ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ – ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
10. ΚΑΜΙΝΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
12. ΛΑΣΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
13. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
14. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
16. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
17. ΚΟΡΟΞΕΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕ78 ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
18. ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ -ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΛΙΑΝΑ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
19. ΚΑΛΑΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ80 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ81 ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
21. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ85 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
22. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
23. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
24. ΜΠΕΛΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ23 ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ
25. ΤΕΡΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ30 ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ

Προσωπικό του σχολείου 2022-2023

Διευθύντρια

  1. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΠΕ 88.01, ΓΕΩΠΟΝΟΙ

Υποδιευθυντής

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕ 11, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Εκπαδευτικοί

Α/Α Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα Εργαζομένων
1. ΤΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
2. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
3. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
4. ΚΩΣΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
5. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
7. ΜΑΡΙΝΟΥΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
8. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
9. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
10. ΜΠΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03.50 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
11. ΜΟΥΣΟΥΑΜΠΑ ΝΤΑΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝΕ ΠΕ04.04 ΒΙΟΛΟΓΟΙ
12. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
13. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΠΟΛΥΜΕΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
19. ΜΥΤΙΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
20. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ78 ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
21. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ85 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
22. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
23. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
24. ΓΙΟΥΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ23 ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ
25. ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ30 ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ

Προσωπικό σχολείου 2021-2022

Διευθύντρια

  1. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΠΕ 88.01, ΓΕΩΠΟΝΟΙ

Υποδιευθυντής

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕ 11, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Εκπαδευτικοί

Α/Α Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα Εργοζομένων
1. ΤΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
2. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
3. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
4. ΚΩΣΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
5. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
8. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
9. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
10. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.05 ΓΕΩΛΟΓΟΙ
11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
12. ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.02 ΧΗΜΙΚΟΙ
13. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΓΚΕΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
17. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
18. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
20. ΖΑΡΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕ80 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21. ΓΚΙΠΑΤΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ80 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
22. ΚΑΤΖΟΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ81 ΠΟΛ.ΜΗΧ/ΚΩΝ-ΑΡΧΙΤ/ΝΩΝ
23. ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
24. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
25. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ23 ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ
26. ΒΕΖΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΕ30 ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ

Προσωπικό Σχολείου 2020-2021

Διευθύντρια

  1. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΠΕ 88.01, ΓΕΩΠΟΝΟΙ

Υποδιευθυντής

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕ 11, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Εκπαδευτικοί

Α/Α Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα Εργοζομένων
1. ΤΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
2. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
3. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
4. ΚΩΣΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
5. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
7. ΝΤΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02.50 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔ.ΑΓΩΓΗΣ
8. ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
9. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
10. ΤΣΑΓΚΑΡΛΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ03.50 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔ.ΑΓΩΓΗΣ
11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
12. ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
13. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15. ΜΕΛΕΤΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΓΚΑΛΚΙΝ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
17. ΚΑΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
18. ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
19. ΣΑΡΑΓΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
20. ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ ΠΕ79.01 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣ/ΜΗΣ
21. ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ80 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
22. ΚΑΤΖΟΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ81 ΠΟΛ.ΜΗΧ/ΚΩΝ-ΑΡΧΙΤ/ΝΩΝ
23. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
24. ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς
Αντίθεση
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων