Βούλα Πατουλίδου στο Καμπάνη, Η Ολυμπιονίκης του 1992!!

Το European School Radio, φιλοξένησε στο στούντιο του Γυμνασίου Λυκείου Καμπάνη Κιλκίς, την Ολυμπιονίκη του 1992 Βούλα Πατουλίδου. Η κα Πατουλίδου με τη ορμή της, τον ενθουσιασμό την απλότητα και την καλοσύνη της, κέρδισε τους μαθητές του σχολείου και τους πέρασε το μήνυμα της Αλληγεγγύης και κυρίως του ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ καθώς είναι Εθελόντρια του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και προάγει το έργο και τη προσφορά του. Ενημερώθηκε για το Ραδιόφωνο μας, και παραχώρησε μια συνέντευξη που οργάνωσαν και διεκπαιρέωσαν οι μαθήτριες Ι.Μοσχίδου και Μ.Κουτσοκώστα του Γυμνασίου Καμπάνη στο στούντιο του Κιλκίς. Ολόκληρη η εξάλεπτη συνέντευξη και άλλο υλικό θα παρουσιαστούν σε έκτακτη εκομπή που οργανώνεται. Παρακάτω, ακολουθεί απόσπασμα απο τη συνέντευξη και φωτογραφίες.

ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ