Μαρ 15

ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΜΠΑΝΗ

Την Παρασκευή 18 Μαρτίου 2011  και μετά τη λήξη της πέμπτης ώρας (12.15μ.μ.),θα επιδοθούν από τους καθηγητές του Γυμνασίου Καμπάνη στους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών, οι έλεγχοι επίδοσης για το δεύτερο τρίμηνο της τρέχουσας σχολικής χρονιάς.

Την ίδια μέρα και ώρα οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του Γενικού Λυκείου, μπορούν να ενημερωθούν για την επίδοση των παιδιών τους από τους καθηγητές του Λυκείου.

Η παρουσία των γονέων και κηδεμόνων είναι  απαραίτητη.

1. kgousiou

Μια γλυκιά και τρυφερή εκπομπή που κατάφερε να μεταφέρει την αίσθηση και το συναίσθημα των παιδιών και των καθηγητών τους!
    Όντας ακροάτρια έγινα και θεατής μιας  πόλης όπως την έζησαν αγαπημένα πρόσωπα!
    Μου δημιούργησε βέβαια πολλά ερωτηματικά…… σας περιμένω να γυρίσετε γεροί, δυνατοί και με πολύ κουράγιο  και διάθεση …για απαντήσεις και διευκρινήσεις !!!!