Ενισχυτική διδασκαλία – ΠΡΟΣΟΧΗ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

έχουμε λάβει ελάχιστες δηλώσεις για την Ενισχυτική Διδασκαλία με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος να μη λειτουργήσουν τμήματα στο σχολείο μας. Υπενθυμίζουμε ότι πέρσι λειτούργησε με μεγάλη επιτυχία και επισημαίνουμε ότι είναι ένας θεσμός που παρέχει βοήθεια στους μαθητές πέραν του ωρολογίου προγράμματος χωρίς καμιά οικονομική επιβάρυνση. Έχουν δοθεί υπεύθυνες δηλώσεις σε όλους τους μαθητές μας και έχει αναρτηθεί η δήλωση και στην ιστοσελίδα του σχολείου. Εάν κάποιοι έχετε καθυστερήσει να φέρετε τις δηλώσεις και επιθυμείτε να συμμετέχουν τα παιδιά σας, μπορείτε να τις φέρετε τη Δευτέρα το πρωί. Για κάθε περαιτέρω πληροφορία απευθυνθείτε στη Διευθύντρια του Γυμνασίου.

Η Διευθύντρια

ΜΑΡΙΑ Ε. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ