Εγγραφή των μαθητών της Γ γυμνασίου σε Λύκειο (ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ)

Όσοι γονείς μαθητών μας δυσκολεύεστε να εγγράψετε τα παιδιά σας στο e-eggrafes, ζητήστε τη βoήθεια (gymglafkis@gmail.com) ή τηλεφωνήστε στη Διευθύντρια του Γυμνασίου ή πηγαίνετε στο Λύκειο που θα φοιτήσει ο μαθητής. Η κανονική φάση εγγραφών θα τελειώσει την Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024.

Μπορείτε αν έχετε μπει στην πλατφόρμα e-eggrafes αλλά έχετε κολλήσει κάπου, να καλέσετε το Helpdesk (Βοήθεια στο διαδίκτυο).

Επισήμανση: “Οι μαθητές/τριες ή οι κηδεμόνες αυτών που συναντούν δυσκολία στη συμπλήρωση των απαραίτητων στοιχείων στην εφαρμογή e-εγγραφές μπορούν να απευθύνονται στο help desk της εφαρμογής στα τηλέφωνα επικοινωνίας που βρίσκονται στην αρχική σελίδα της πλατφόρμας e-εγγραφές (ΓΕ.Λ.: 2103443911, ΕΠΑ.Λ. – Π.ΕΠΑ.Λ.: 2103443913) Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 8:00 έως τις 16:00, όπως αναγράφεται σχετικά ή με e-mail μέσω της σελίδας «Επικοινωνία» της πλατφόρμας e-εγγραφές, εφόσον συνδεθούν, επιλέγοντας απαραίτητα τύπο σχολείου (ΓΕ.Λ. ή ΕΠΑ.Λ. ή Π.ΕΠΑ.Λ.). Επίσης, μπορούν να απευθύνονται στην πλησιέστερη σχολική μονάδα (Γυμνάσιο, ΓΕ.Λ., ΕΠΑ.Λ., Π.ΕΠΑ.Λ.) της κατοικίας τους τις ώρες λειτουργίας της”.