“How Erasmus+ Changed My School” – Βράβευση του Γυμνασίου Γαβαλούς από την Περιφερειακή Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας

27 Νοεμβρίου 2019 – Πάτρα

Στη δράση “How Erasmus+ Changed My School” κλήθηκαν οι σχολικές μονάδες να περιγράψουν εντός 45 δευτερολέπτων μέσω της δημιουργίας ενός βίντεο, τους τρόπους που το σχολείο τους ωφελήθηκε από τη συμμετοχή του στο πρόγραμμα. Η εκδήλωση βράβευσης υλοποιήθηκε στο πρώτο μέρος της εκδήλωσης Erasmus+ την οποία διοργάνωσε η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας σε συνεργασία με το ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας και το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών με την υποστήριξη της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας και του Europe Direct Patras.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε όλες τις λεπτομέρειες του άρθρου της ΠΔΔΕ με φωτογραφίες και βίντεο.

Χαμόγελα στην εκδήλωση Νοεμβρίου Erasmus+