Ευχαριστήριο

vivlio hlios3

Οι μαθητές, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Διευθυντής του Γυμνασίου Γαλατινής, ευχαριστούν την εκπαιδευτικό του σχολείου μας  κ. Κωνσταντινίδου Σεβαστή, για  την ευγενική της προσφορά  να αφιερώσει ένα αντίτυπο από το νέο της βιβλίο  με τίτλο «Ήλιος στο παράθυρο», των εκδόσεων Ιωλκός, στη βιβλιοθήκη του σχολείου μας.

Πρόκειται για μια σειρά μικρών διηγημάτων, τα οποία η αγαπητή συνάδελφος παρουσιάζει με ξεχωριστή ευαισθησία.

Το βιβλίο εντάχθηκε στη βιβλιοθήκη του σχολείου και είναι στη διάθεση των μαθητών, των εκπαιδευτικών και των γονέων του  σχολείου.

Ευχόμαστε υγεία και ευημερία στην εκλεκτή συνάδελφο και το βιβλίο της να είναι καλοτάξιδο.

Φωτογραφία: Δημήτρης Στραβού

Από τη Διεύθυνση