Ευχαριστήριο

.jpg

Οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου και του Δημοτικού Σχολείου Γαλατινής  ευχαριστούν τους μαθητές της A’, B’ και Γ’ τάξης του Γυμνασίου και της Ε’ και Στ’ τάξης του Δημοτικού Σχολείου για τη συγγραφή υπέροχων ποιημάτων και τη δημιουργία εντυπωσιακών ζωγραφιών, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Οικογένειας. Επίσης, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους καθηγητές και τους δασκάλους για τη σημαντική βοήθεια τους. Ευχαριστούμε επίσης ιδιαίτερα τον Αντιδήμαρχο του Δήμου Βοΐου, Τσιαούση Ναούμ, για την εκτύπωση των φυλλαδίων με τις δημιουργίες των παιδιών, τα οποία μοιράστηκαν στους κατοίκους του χωριού.

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Γυμνασίου Γαλατινής

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Γαλατινής