ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ
Δευτέρα, 19 Δεκεμβρίου 2022, 17:49  Με ετικέτα ,

.jpgΟι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας έφτιαξαν Χριστουγεννιάτικα δωράκια για να τα χαρίσουν στους μικρούς μαθητές και μαθήτριες του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού Φουρφουρά. Με αυτό τον τρόπο θέλησαν να συμβάλουν στο Χριστουγεννιάτικο Παζάρι που διοργάνωσαν οι μαθητές/τριες της Β΄ Λυκείου Φουρφουρά, τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2022, καθώς και στις θεατρικές παραστάσεις: «Η Χριστουγεννιάτικη μάχη του Ζαχαροπλαστείου» και οι «Ήρωες των Χριστουγέννων» που ανέβασαν οι μαθητές/τριες του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού Φουρφουρά.

Ευχαριστούμε από καρδιάς την κ. Κουμπέτσου Νάγια, Διευθύντρια του ΓΕΛ Φουρφουρά, που είχε την έμπνευση και βοήθησε τους μαθητές/τριες μας στην κατασκευή των δώρων, καθώς και την εκπαιδευτικό μας κ. Βασιλειάδου Ελένη για την δική της συμβολή στην κατασκευή των δώρων.