Δράσεις Μαΐου 2024

Συγγραφέας: | 2 Ιουλίου 2024

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Ημέρα της Ευρώπης εορτασμός στο Εσπερινό Γυμνάσιο με λυκειακές τάξεις Θήβας -Δημήτρης Γληνός, με την επιμέλεια της εκπαιδευτικού Μελίτας Μπουμπούκη σε μια αφιερωματική περιήγηση στην Ευρώπη με τίτλο “Ας επισκεφθούμε την Ευρώπη σε μια μέρα”.

djf hddg hdfkf

Τετάρτη 22 Μαΐου 2024

Etwinning dissemination and final Assessments, τεστ αξιολόγησης: Εσπερινό Γυμνάσιο με λυκειακές τάξεις Θήβας -Δημήτρης Γληνός,με την καθοδήγηση της διευθύντριας Σταυρούλας Ιωάννας Κυπραίου και την υποστήριξη της καθηγήτριας Αγγλικών Βασιλικής Κιόσση.

Πέμπτη 23 Μαΐου 2024

Etwinning project στο Εσπερινό Εσπερινό Γυμνάσιο με λυκειακές τάξεις Θήβας -Δημήτρης Γληνός  με την εποπτεία της εκπαιδευτικού πληροφορικής Στέλλας Αλεξίου και τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ’ Γυμνασίου που συμπλήρωσαν το Evaluation final Assessment.

Δευτέρα 27 2024

“Βιώσιμοι μαζί” στο Εσπερινό Γυμνάσιο με Λ. τάξεις Θήβας, Φεστιβάλ βιώσιμης γαστρονομίας σε συνεργασία με το ΚΕΠΕΑ ΘΗΒΑΣ, διοργανώθηκε στις 27/5/2024, στα πλαίσια της ολοκλήρωσης των σχολικών προγραμμάτων και του Etwinning project “Sustainable together”.

κάτω από: Project, Εκδηλώσεις / Δραστηριότητες, Ευρωπαϊκά προγράμματα /ERASMUS +