ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΎ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Συγγραφέας: | 21 Σεπτεμβρίου 2020

Δραστηριότητες και ανακοινώσεις Εσπερινού Γυμνασίου λ.τ. Θήβας “Δ. Γληνός” κατά το μήνα Σεπτέμβριο.

Ανάληψη καθηκόντων Δ/ντή του Σχολείου

Χρέη Διευθυντή του Εσπερινού Γυμνασίου λ.τ. Θήβας για τη Σχολική Χρονιά 2020-2021 ανέλαβε ο κ. Σπύρος Νικολάου. Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του εύχονται καλή θητεία!

Επιτυχόντες μαθητές στις Πανελλήνιες 2020-2021

Το Εσπερινό Γυμνάσιο λ.τ. Θήβας “Δ. Γληνός” συγχαίρει τους μαθητές του για την επιτυχία τους στις Πανελλήνιες Εξετάσεις και τους εύχεται καλές Σπουδές!

1) Μπάκα Χαράλαμπο του Βασιλείου και της Ιωάννας, Ιατρικής Αριστοτελείου Παν/μίου Θεσσαλονίκης

2) Μουταφτσή Ηλία του Κωνσταντίνου και της Αθανασίας, Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν/μίου Δ. Αττικής

Τέλεση Αγιασμού για το Σχ. Έτος 2020-2021.

Τη Δευτέρα 14/9/2020 στις 19:30 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου τελέστηκε από τον π. Γεώργιο Παπαγεωργίου ο καθιερωμένος αγιασμός που σηματοδοτεί την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Την τελετή τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος Θηβαίων κ. Γεώργιος Αναστασίου και ο Δ/ντής Δ/νσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βοιωτίας κ. Λάμπρος Κούτσικος.

κάτω από: Ανακοινώσεις