Το Εσπερινό Γυμνάσιο με Λυκειακές Τάξεις Θήβας “Δημήτρης Γληνός” σας καλωσορίζει στο νέο του blog! Εδώ μπορείτε να βρείτε πληροφορίες και στοιχεία που αφορούν στο σχολείο μας, την εκπαίδευση και άλλα χρήσιμα θέματα. Σας ευχόμαστε καλή πλοήγηση!
Καλώς ορίσατε στο blog μας!
Συγγραφέας: ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΘΗΒΑΣ | 13 Δεκεμβρίου 2013| 1 σχόλιο |
κάτω από: Χωρίς κατηγορία
Από: Ανώνυμος στο 13 Δεκεμβρίου 2013 στις 17:08