Την Δευτέρα 11/9/2023 πραγματοποιήθηκε στον προαύλιο χώρο του Σχολείου μας, ο Αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2023-2024. Ο αγιασμός τελέστηκε από τον πατέρα Αντώνιο ενώ με την παρουσία τους μας τίμησαν εκπρόσωποι του Δήμου Πολυγύρου αλλά και απόφοιτοι μαθητές μας. Το κλίμα ήταν εορταστικό καθώς μας δόθηκε η ευκαιρία να συναντηθούμε και πάλι μετά από τρεις μήνες και να ανταλλάξουμε ευχές για μια ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ.
26 Σεπ 2023
Αφήστε μια απάντηση