Την Τσικνοπέμπτη 20/2/2014 οι μαθητές του Εσπερινού Γυμνασίου & Λυκείου Πολυγύρου οργανώσανε το παραδοσιακό πλέον τσίκνισμα στον προαύλιο χώρο του σχολείου. Ο καιρός φέτος βοήθησε και το φαγοπότι εξελίχθηκε για μια ακόμα φορά σε ένα μινι γλέντι, με καλή διάθεση και κέφι, ενώ το παρόν έδωσαν, εκτός από τους μαθητές και το εκπαιδευτικό προσωπικό, παλιοί απόφοιτοι και μικρά παιδιά μαθητών μας.
Αφήστε μια απάντηση