Γνωρίζουμε στους κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας ότι την Τετάρτη 28 Οκτωβρίου, εξαιτίας των έκτακτων μέτρων που έχουν ληφθεί για την αντιμετώπιση της διασποράς του Covid 19, δεν θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη μαθητική παρέλαση. Το σχολείο θα εκπροσωπηθεί στη δοξολογία στη Μητρόπολη του Αγίου Γεωργίου από το σημαιοφόρο και τους παραστάτες της σημαίας. …
Οκτώβριος 2020 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/gymandro/2020/10/27/ethniki-eorti-28is-oktovrioy/