Φεβ 25 2012

Aναθέσεις για τα Σχολεία Παιδαγωγικής Ευθύνης στους Σχολικούς Συμβούλους

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΒΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΕ02)
1ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου, , Γυμνάσιο Βόνιτσας, Γυμνάσιο Νεάπολης, Γυμνάσιο Μοναστηρακίου, Εσπερινό Γυμνάσιο Αγρινίου-Λ.Τ., Ιδιωτικό Γυμνάσιο Παναγίας Προυσιώτισσας Αγρινίου, 5ο Γενικό  Λύκειο Αγρινίου, Γενικό Λύκειο Βόνιτσας, Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο Παναγίας Προυσιώτισσας Αγρινίου, 2ο ΕΠΑΛ Αγρινίου, ΕΠΑΛ Βόνιτσας.
ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕ02)
4ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 5ο Γυμνάσιο Αγρινίου, Γυμνάσιο Καινουργίου, Γυμνάσιο Παραβόλας, Γυμνάσιο Θέρμου, Γενικό Λύκειο Θέρμου, Γενικό Λύκειο Παραβόλας, Γυμνάσιο Κατούνας, Γυμνάσιο – Λ.Τ. Φυτειών, Γενικό Λύκειο Κατούνας , «Παλλάδιο» Γυμνάσιο, «Παλλάδιο» Γενικό Λύκειο.
ΜΑΝΙΚΑΡΟΥ ΜΕΤΑΞΟΥΛΑ(ΠΕ02)
Γυμνάσιο Νεοχωρίου, Γυμνάσιο Γουριάς, Γυμνάσιο Ευηνοχωρίου, 2ο Γενικό Λύκειο Μεσολογγίου, Εσπερινό Γυμνάσιο Μεσολογγίου, Γυμνάσιο Αιτωλικού, Γυμνάσιο Αστακού, 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου, Γενικό Λύκειο Αιτωλικού, Γενικό Λύκειο Αστακού, Γενικό Λύκειο Νεοχωρίου, Γενικό Λύκειο Ευηνοχωρίου.
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΕ03)
7ο Γυμνάσιο Αγρινίου, Γυμνάσιο Αγ. Βλασίου, Γυμνάσιο Εμπεσού,  Γυμνάσιο Λουτρού, Γυμνάσιο Μαλεσιάδας, 1ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου, Γενικό Λύκειο Εμπεσού, 1ο ΕΠΑΛ Αγρινίου, ΕΠΑΛ Καινουργίου, ΣΕΚ Αγρινίου, ΕΠΑΣ Μεσολογγίου.
ΤΣΕΡΕΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΕ04)
Γυμνάσιο Ματαράγκας, Γυμνάσιο Κανδήλας, Γυμνάσιο Αγ. Κωνσταντίνου, Γυμνάσιο Αμφιλοχίας, Ιδιωτικό Γυμνάσιο «Εκπαιδευτήρια Πάνου», 2ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου, 3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου, Γενικό Λύκειο Ματαράγκας, Γενικό Λύκειο Μύτικα, Γενικό Λύκειο Αμφιλοχίας, ΕΠΑΛ Αμφιλοχίας.
ΚΩΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΕ06)
1ο Γενικό Λύκειο Μεσολογγίου, 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 6ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 1ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, 2ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, 3ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, Γυμνάσιο Αντιρρίου, Γυμνάσιο Λεπενούς, 1ο Γενικό Λύκειο Ναυπάκτου.
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΕ11)
1ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου, Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αγρινίου, Γυμνάσιο Καλυβίων, Γυμνάσιο Παναιτωλίου, Γυμνάσιο Γαβαλούς,  Γενικό Λύκειο Παναιτωλίου, 2ο Γενικό Λύκειο Ναυπάκτου, Γενικό Λύκειο Γαβαλούς, ΕΕΕΕΚ Αγρινίου.
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕ19)
2ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου, Γυμνάσιο Κατοχής, Γυμνάσιο Παλαίρου – Λυκειακές τάξεις Παλαίρου, 4ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου 1ο ΕΠΑΛ Ναυπάκτου, ΕΠΑΛ Μακρυνείας, ΕΠΑΛ Κατοχής, , ΕΠΑΣ Αγρινίου, ΕΠΑΣ Ναυπάκτου, ΣΕΚ Μεσολογγίου,ΣΕΚ Ναυπάκτου, ΕΕΕΕΚ Ναυπάκτου.

Αυτή η σελίδα έχει τις ακόλουθες υποσελίδες