Άρθρα κατηγορίας "Πίνακες Συμμετεχόντων Εκπαιδευτικών σε Σεμινάρια Π.Ε."

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό μονοήμερο σεμινάριο με θέμα «Η “τέχνη” της ομάδας στην εκπαίδευση για το περιβάλλον και την αειφορία», 09-12-2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Επιμορφωτικό μονοήμερο σεμινάριο με θέμα «Η “τέχνη” της ομάδας στην εκπαίδευση για το περιβάλλον και την αειφορία», σε συνεργασία με το  ΚΠΕ Ελευσίνας και τις Δ/νσεις Εκπαίδευσης Δ.Π.Ε. Γ΄ Αθήνας, Δυτικής Αττικής και Πειραιά, Δ.Δ.Ε. Β΄ και Γ΄ Αθήνας και Δυτικής Αττικής,  Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 2017.

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολείο
1 Βλάχου Μαρία ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
2 Κυριάκου Ιωάννα ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
3 ΣΑΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΕΕΕΚ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 ΑΔΑΜ ΕΛΕΝΗ 1 ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ
5 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
6 Kοτσορνίθη Σταματία 6 Γυμνάσιο Ν.ΗρακλείουΑττικής
7 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΑΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
8 ΤΡΙΓΚΑΤΖΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
9 θεοδωρακοπούλου Παρασκευή 6 Γυμνάσιο Ν. Ηρακλείου Αττικής

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης σε συνεργασία με το British Council και τη Διεύθυνση Β΄/θμιας Εκπ/σης Γ΄Αθήνας, 14 Νοεμβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο«» Δεξιότητες Ζωής – Διαμορφώνοντας Κοινωνικούς Επιχειρηματίες» σε συνεργασία με το  British Council και τη Διεύθυνση  Β΄/θμιας Εκπ/σης Γ΄Αθήνας, στις 14 Νοεμβρίου 2017.

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολική Μονάδα
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 6o Γυμνάσιο Αμαρουσίου
2 ΑΠΕΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο Γυμνάσιο Ν. Ψυχικού
3 ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 8ο Γυμνασιο – Λ.Τ. Χαλανδριου
4 ΔΕΛΛΑΠΌΡΤΑ ΘΕΟΔΏΡΑ 2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
5 ΚΑΜΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
7 ΚΥΡΙΑΚΆΚΗ ΘΕΟΔΏΡΑ 1ο ΓΕΛ Πεύκης
8 ΛΈΚΚΑ ΝΕΚΤΑΡΊΑ 1 Γυμνάσιο Χολαργού
9 ΜΠΡΆΒΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 1ο Γυμνάσιο Χολαργού
10 ΝΑΖΑΡΙΑΝ  ΑΡΑΞΗ 1o  Γυμνασιο Χολαργου
11 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΎΛΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13 ΠΙΣΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ -ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΚΩΦΩΝΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ
14 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΑΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
15 ΤΕΚΆΤΟΓΛΟΥ ΔΈΣΠΟΙΝΑ 1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης
16 ΧΑΡΙΣΗ  ΑΝΝΑ 2o ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
17 ΧΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης σε συνεργασία με το ΚΠΕ Φιλιατών και τη Διεύθυνση Β΄/θμιας Εκπ/σης Γ΄Αθήνας, 17-19 Νοεμβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών

στο Σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο«Μελετώντας την Ιστορία και το Περιβάλλον με στόχο  την βιώσιμη ανάπτυξη : Η περίπτωση του ποταμού Αχέροντα» σε συνεργασία με το  ΚΠΕ Φιλιατών και τη Διεύθυνση  Β΄/θμιας Εκπ/σης Γ΄Αθήνας, στις 17-19 Νοεμβρίου 2017.

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολική Μονάδα
1 ΑΠΈΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1ο Γυμνάσιο Ν. Ψυχικού
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΤΙΝΑ ΕΝΙΑΊΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΩΦΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ
4 ΗΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΓΕΛ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
5 ΚΑΓΙΆΦΑ ΜΑΡΊΑ ΚΠΕ Λαυρίου
6 ΚΑΜΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1ο Γυμνασιο Ν. Ψυχικου
7 ΚΑΝΆΣΗ  ΟΛΥΜΠΊΑ 3o ΓΕΛ Ηρακλείου Αττικής
8 ΚΟΡΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
10 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
11 ΛΆΤΑ ΣΊΣΣΥ 1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου Αττική;
12 ΛΕΚΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13 ΜΕΓΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14 ΜΠΟΥΛΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
15 ΜΠΟΥΛΟΥΞΉ ΑΡΙΣΤΈΑ Π.Γ. Αναβρύτων
16 ΝΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΜΕΑΣ
17 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
18 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
19 ΡΟΥΜΠΉ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου
20 ΣΑΜΟΪΛΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
21 ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΦΩΝ – ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22 ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 6o ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
23 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩΦΩΝ – ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24 ΤΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
25 ΤΡΊΓΚΑΤΖΗ ΆΝΝΑ 1o ΓΕΛ Μεταμόρφωσης
26 ΤΣΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
27 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
28 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
29 ΧΑΪΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο -Λύκειο Αγίας Παρασκευής και για κωφούς -βαρήκοους μαθητές

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στην Ημερίδα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης σε συνεργασία με το ΚΠΕ Λαυρίου με τίτλο: «Προσανατολίζομαι στο ΧΑΟΣ» Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στην Ημερίδα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο«Προσανατολίζομαι στο ΧΑΟΣ» σε συνεργασία με το ΚΠΕ Λαυρίου και  τις Δ/νσεις Α΄/θμιας Εκπ/σης Β΄ Αθήνας, Ανατολικής Αττικής και Δ΄Αθήνας και Β΄/θμιας Εκπ/σης Κυκλάδων και Ανατολικής Αττικής, το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017, στις εγκαταστάσεις του ΚΠΕ Λαυρίου.

Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Σχολική Μονάδα
1
ΓΑΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
4
ΚΑΛΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
5
ΚΑΜΠΑΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
6
Κανάση
Ολυμπία
3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
7
Λατσούδης
Παναγιώτης
Γυμνάσιο Σχολής Μωραϊτη
8
ΝΤΑΛΑΧΑΝΗ
ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
ΟΦΑ
9
ΠΑΝΤΕΛΕΛΛΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
10
ΠΕΤΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-4ο ΓΕΛ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11
ΠΟΠΠΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
12
Ρουμπή
Κατερίνα
1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου
13
ΣΑΜΟΪΛΗ
ΑΝΝΑ
1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
14
ΣΙΜΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
15
ΣΚΟΥΡΤΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
16
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
17
ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
18
ΤΣΑΚΩΝΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6o ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο σε συνεργασία με το ΚΠΕ Αργυρούπολης με θέμα: «Εκπαίδευση για το Περιβάλλον και την Αειφορία: Διαχείριση φυσικών οικοσυστημάτων γειτονικών στις πόλεις, για μια καλύτερη ποιότητα ζωής και αειφορική ανάπτυξη» 2, 3, και 4 Νοεμβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο με θέμα : «Εκπαίδευση για το Περιβάλλον και την Αειφορία: Διαχείριση φυσικών οικοσυστημάτων γειτονικών στις πόλεις, για μια καλύτερη ποιότητα ζωής και αειφορική ανάπτυξη» σε συνεργασία με το ΚΠΕ Αργυρούπολης και τις Δ/νσεις Β΄/θμιας Εκπ/σης Α΄, Γ΄και Δ΄Αθήνας, στις 2, 3, και 4  Νοεμβρίου 2017, στις εγκαταστάσεις του ΚΠΕ Αργυρούπολης και στο πεδίο (Ακτή Αλίμου και πλάγια Υμηττού στον Καρέα).

Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Σχολική Μονάδα
1
Δελλαπόρτα
Θεοδώρα
2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
2
ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3
ΚΑΝΑΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ
3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
4
ΠΛΕΣΣΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1ο ΓΕΛ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
5
ΣΚΟΡΔΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
6
ΤΙΚΑΣ
ΒΑIΟΣ
4ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
7
ΤΟΠΟΛΙΑΤΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο σε συνεργασία με το ΚΠΕ Δραπετσώνας με θέμα: «Η υπεύθυνη κατανάλωση την εποχή της παγκοσμιοποίησης» 20-21 Οκτωβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο με θέμα : «Η υπεύθυνη κατανάλωση την εποχή της παγκοσμιοποίησης» σε συνεργασία με το ΚΠΕ Δραπετσώνας και με τους Υπευθύνους Π.Ε. των Δ/νσεων Α΄/θμιας Εκπ/σης Πειραιά, Δυτικής Αττικής, Α΄ και Β΄ Αθήνας, και Β΄/θμιας Εκπ/σης Δ΄Αθήνας, στις 20 και 21 Οκτωβρίου 2017, στις εγκαταστάσεις του ΚΠΕ Δραπετσώνας.

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολική Μονάδα
1 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3 ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
4 ΔΡΙΖΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  3ο ΓΥΜ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ
5 ΚΑΛΑΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
6 ΚΟΤΣΟΡΝΙΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 6ο ΓΥΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7 ΚΟΥΤΡΑ ΑΓΛΑΪΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
8 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 6ο ΓΥΜ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9 ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
10 ΠΙΣΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11 ΣΑΜΟΪΛΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
12 ΤΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 4ο ΓΕΛ Αγίας Παρασκευής
13 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο ΚΠΕ Σικυωνίων με θέμα: «Εισαγωγή στην Π.Ε. Η αξία της εκπαίδευσης στο πεδίο» 11 Νοεμβρίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο του ΚΠΕ Σικυωνίων με θέμα : «Εισαγωγή στην Π.Ε. Η αξία της εκπαίδευσης στο πεδίο» Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017 και ώρες 9.00-20.00, στο ΚΠΕ Σικυωνίων.

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

Βλάχου
Σταυρούλα
1ο Γενικό Λύκειο Μεταμόρφωσης
Τρίγκατζη
Άννα
1ο ΓΕΛ Μεταμόρφωσης
Κεραμιδά
Στυλιανή
1ο ΓΕΛ ΜΕΤΑΜΌΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΣΠΑΣΙΑ
1ο ΕΠΑ.Λ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΧΑΡΙΣΗ
ΑΝΝΑ
2ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΔΑΝΑΣΚΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΣΜΑΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ)
Μπουτσιάνη
Κωνσταντίνα
4ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ
ΒΟΥΤΣΑ
ΜΑΡΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΝΘΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Σαμοΐλη
Άννα
1ο ΓΕΛ Χολαργού
Γραμματικάκη
Κλεοπάτρα
1ο ΓΕΛ Χολαργού
ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Πάπαρου
Φλώρα
1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
4ο ΓΕΛ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΘΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΡΙΖΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Μπαρμπαδήμος
Παναγιώτης
1ο ΓΕΛ Χολαργού
Μανώλη
Ιωάννα
5ο γυμνάσιο Αμαρουσίου
ΦΟΥΝΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΕΚΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Μπουλουξή
Αριστέα
Πρότυπο Γυμνάσιο Αναβρύτων
ΡΟΥΜΠΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1ο Γυμνασιο Αμαρουσιου
Ζαφειροπούλου
Μαρία
6ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Θεοδωρακοπούλου
Παρασκευή
6ο Γυμνάσιο Ν.Ηρακλείου Αττικής
ΝΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γυμνάσιο Νεμέας (Κορινθίας)

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα: «Τα μητροπολιτικά πάρκα ως πεδία εκπαίδευσης για την αειφορία» 10-6-2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο με θέμα : «Τα μητροπολιτικά πάρκα ως πεδία εκπαίδευσης για την αειφορία» Σάββατο 10 Ιουνίου 2017 και ώρες 9.00-15.00, στο Μητροπολιτικό Πάρκο Αντώνης Τρίτσης στο Ίλιον.

  ΤΑΚΤΙΚΟΙ    
Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολική Μονάδα
1 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΣΩΦΡΟΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2 ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο ΓΕΛ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΛΑΜΠΙΡΗ ΠΟΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
6 ΠΙΣΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΙΔ.ΕΠΑΓ/ΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Κ ΕΙΔ ΕΠΑΓ/ΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
7 ΠΙΤΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
8 ΣΑΡΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
9 ΣΕΡΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
10 ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ. ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
11 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
       
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ    
Α/Α Επώνυμο Όνομα Σχολική Μονάδα
1 ΝΤΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 ΓΚΕΚΑ ΒΑΙΑ 119ο Ν/Γ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα: « Βαλανάρης : ο ποταμός της «Ακρόπολης της Παλαιοντολογίας», θησαυρός βιοποικιλότητας, αλλά και χώρος ψυχικής ανάτασης και ενεργοποίησης ψυχής και σώματος» 14-05-2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας

στο Σεμινάριο με θέμα : « Βαλανάρης : ο ποταμός της «Ακρόπολης της Παλαιοντολογίας», θησαυρός βιοποικιλότητας, αλλά και χώρος ψυχικής ανάτασης και ενεργοποίησης ψυχής και σώματος»  Κυριακή 14 Μαϊου 2017 από τις 09.30 έως τις 14.30.

Προτεινόμενη ώρα στο σημείο συνάντησης 09.15 

A/A Επώνυμο Όνομα
1 Βογιατζή Ζωή
2 Γιαννουλη Μαρία
3 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ MATINA
4 ΚΟΡΟΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7 Μακαβέλου Μαριάνα
8 Μπία  Δήμητρα
9 Μπουλουξή Αριστέα
10 ΠΙΣΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
11 Πλέσσα Παναγιώτα
12 Ρουμπη Κατερινα
13 Σμπαρούνης Θεμιστοκλής
14 ΤΡΙΓΚΑΤΖΗ ΑΝΝΑ
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
16 Φραντζεσκάκη Ευγενία
17 Χαριση Αννα

 

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα: «Ο υγρότοπος Βουρκάρι Μεγάρων μας “μιλάει” για το παρελθόν και το μέλλον του» Σάββατο 1 Απριλίου 2017

Πίνακας Συμμετεχόντων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Β΄Αθήνας στο Σεμινάριο με θέμα : «Ο υγρότοπος Βουρκάρι Μεγάρων μας “μιλάει” για το παρελθόν και το μέλλον του» Σάββατο 1 Απριλίου 2017 από τις 10:00 έως τις 15:00.

Α/Α Ονοματεπώνυμο Σχολική Μονάδα
1 ΑΓΓΕΛΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1 ΕΠΑ.Λ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ 2οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
4 Φώτιος Δανάσκος
6ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου
5 ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
7 Παρασκευή Καρτάλου
2ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλειου
8 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΙΤΕΛΗ 3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
9 Ουρανία Μαλαμούλη 6ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου
10 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11 Παναγιωτης Πετρίδης
2ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλειου
12 ΠΟΠΗ ΛΑΜΠΙΡΗ 2οΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων