Ημέρα Προσανατολισμού Λαύριο 20/02/2019 (Κλειστό Γυμναστήριο Λαυρίου).

Σκοπός η γνωριμία του αγωνίσματος του προσανατολισμού (Orienteering) από μαθητές, γονείς, καθηγητές και σχολικές ομάδες.

• Το κόστος της δράσης είναι 3 Ευρώ ανά μαθητή που θα συμμετάσχει. Όλα τα παιδιά που θα συμμετέχουν θα λάβουν αναμνηστικό μετάλλιο (αποκλειστικά της συγκεκριμένης δράσης) και βεβαίωση συμμετοχής.
  • Τα ενδιαφερόμενα σχολεία θα πρέπει να επικοινωνήσουν το αργότερο μέχρι Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου, με τον Δημήτρη Καραδημητρίου, με email ή στο τηλέφωνο : 22920-24330 ή 6974-778828, για πληροφορίες ή περαιτέρω συνεννοήσεις.
  • Η δήλωση συμμετοχής στον αγώνα από κάθε σχολείο θα γίνει με email (όχι FAX), στον Καραδημητρίου (karadimitrioud@gmail.com), μέχρι την Τρίτη 12Φεβρουαρίου, στην επισυναπτόμενη φόρμα με χαρακτήρες πεζούς (να φαίνεται ο τόνος), σε Arial 16, σε WORD ( όχι EXCEL,PDF ή κάτι άλλο).Είναι σημαντικό να τηρηθούν τα παραπάνω αυστηρά, για να μην υπάρχει ταλαιπωρία για την οργανωτική επιτροπή, την γραμματεία, και τους συμμετέχοντες.

Πληροφορίες στο ενημερωτικό : Ημέρα Προσανατολισμού Λαύριο 20/02/2019
ΕΝΤΥΠΟ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ