kpe arnaiasΤο Ε.Θ.Δ. «Μέλισσας έργα, ανθρώπων αγαθά» που συντονίζει το ΚΠΕ Αρναίας συνεχίζει τη λειτουργία του για τη φετινή σχολική χρονιά 2018-2019. Καλούνται τα σχολεία της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης που ενδιαφέρονται να ενταχθούν στο Δίκτυο να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στο ΚΠΕ Αρναίας έως τη Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2018.

Η αίτηση συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλεί στο e-mail kpearn@sch.gr ή στο fax 23720 23184.

Η πρόσκληση αφορά και τα ΚΠΕ που ενδιαφέρονται να συνεργαστούν στο πλαίσιο λειτουργίας του Δικτύου. Τα ΚΠΕ για τη συμμετοχή τους θα πρέπει να στείλουν e-mail στο ΚΠΕ Αρναίας στο οποίο θα αναφέρουν τους δύο εκπροσώπους τους, τακτικό και αναπληρωματικό (ονοματεπώνυμο, ιδιότητα, ειδικότητα).

Πρόσκληση συμμετοχής στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο του ΚΠΕ  Αρναίας
Αίτηση συμμετοχής