Μαθητικό Πανηγύρι 2015

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Μαθητικό Πανηγύρι της Διεύθυνσής μας για το σχολικό έτος 2014-2015. Την 4η Ιουνίου στο Κιάτο και την 5η Ιουνίου 2015 στην Κόρινθο μας δόθηκε η ευκαιρία να δούμε εκπληκτικές δράσεις από τα παιδιά και τους εκπαιδευτικούς των σχολικών μας μονάδων, δράσεις που απέδειξαν τόσο την διάθεση και τον επαγγελματισμό των συναδέλφων μας όσο και το υψηλό επίπεδο των μαθητών και μαθητριών μας. Συνολικά συμμετείχαν δεκαέξι σχολικές μονάδες με πάνω από 400 μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς. Ευχαριστούμε θερμά τον δήμο Σικυωνίων και το εργατικό κέντρο Κορίνθου για την παραχώρηση των αιθουσών και την τεχνική υποστήριξη. Επίσης, θερμά ευχαριστούμε τους συναδέλφους Χριστόπουλο Δημοσθένη και Ροτζιώκο Τάσο για την πολύτιμη βοήθειά τους, χωρίς την οποία η εκδήλωση της Κορίνθου ίσως και να μην είχε πραγματοποιηθεί.

SAM_0048 SAM_0008 SAM_0046 SAM_0066

;

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Copyright © ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ Π.Ε.Ν. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr