Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!
Σχετικά με ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΥΠΗΡΕΤΩ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 1994. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ .
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα