«

»

Μαρ 27 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α΄ ΦΑΣΗ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2017-18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2017-2018

( ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ¨Π¨ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12΄΄  90 1η        Π
2 ΜΕΡΕΟΥΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 13΄΄  27
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14΄΄  06
4 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14΄΄  20
5 ΣΑΡΑΣΙΝΙ ΑΛΙΝΑ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 14΄΄  50
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 26΄΄  41 1η        Π
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 29΄΄82
3 ΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 29΄΄  90
4 ΚΟΥΖΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 30΄΄  20
5 ΧΟΝΤΑΪ ΛΟΡΕΝΑ ΓΕΛ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 32΄΄  31
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1΄ 10΄΄  09
2 ΤΣΟΥΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1΄ 16΄΄  40
3 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1΄ 23΄΄ 26
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3΄ 03΄΄  00
2 ΚΕΦΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3΄ 07΄΄  00
3
4
5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΥΣΙ ΝΤΡΙΤΑ 1ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 6΄ 25΄΄  00
2 ΚΥΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6΄ 28΄΄  00
3 ΣΑΛΛΗ ΜΥΡΤΩ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 6΄ 29΄΄  30
4 ΚΑΠΑΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6΄ 29΄΄  46
5 ΝΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 6΄ 31΄΄  42
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ 8΄ 35΄΄  00 1η        Π
2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4.35μ.
2 ΠΑΠΑΓΚΟΝΤΕΛΑ ΟΛΓΑ ΓΕΛ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4.05μ.
3 ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3.96μ.
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΪΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΛ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ 10.95μ. 1η        Π
2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.54μ. 1η        Π
2 ΑΝΤΟΥΛΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 9.22μ.
3 ΚΟΥΚΗ ΣΟΦΙΑ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 8.88μ.
4 ΤΣΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ 7.54μ.
5 ΜΠΑΡΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 6.55μ.
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 37.21μ. 1η        Π
2

 

ΑΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 11΄΄ 50 1ος         Π
2 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 11΄΄ 60 2ος         Π
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 11΄΄  98 3ος
4 ΛΙΒΑΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ 12΄΄  00 4ος
5 ΜΠΕΡΝΤΕΛΙΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 12΄΄  45 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΟΥΚΑΪ ΤΖΟΝΑΘΑΝ 1ο ΕΠΑΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 23΄΄  88 1ος         Π
2 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 24΄΄  10 2ος         Π
3 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 24΄΄  99 3ος
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 25΄΄  30 4ος
5 ΤΑΦΑΪ ΦΕΡΜΑΝ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 25΄΄  88 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΝΑΪ ΜΙΡΤΕΖΑΝ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 57΄΄  34 1ος
2 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 58΄΄  16 2ος
3 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ 58΄΄  70 3ος
4 ΦΛΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ 59΄΄  73 4ος
5 ΣΙΟΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 59΄΄  94 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 2΄ 23΄΄  52 1ος
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ 2΄ 24΄΄  20 2ος
3 ΣΚΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2΄ 25΄΄  76 3ος
4 ΤΣΑΚΟ ΑΝΤΡΙΑΝ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 2΄ 26΄΄  20 4ος
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 2΄ 26΄΄  40 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4΄ 22΄΄  30 1ος         Π
2 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5΄ 02΄΄  00 2ος
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ 5΄ 04΄΄  00 3ος
4 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 5΄ 04΄΄  30 4ος
5 ΚΑΣΑ ΣΕΦΚΕΤ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5΄ 05΄΄  00 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9΄ 45΄΄ 00 1ος         Π
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 12΄ 04΄΄  30 2ος
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 12΄ 04΄΄  55 3ος
4 ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 13΄ 25΄΄  17 4ος
5 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 13΄ 27΄΄  30 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ 6΄ 59΄΄  00 1ος         Π
2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΝΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 6.17μ. 1ος         Π
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 5.32μ. 2ος
3 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 5.16μ. 3ος
4 ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 5.02μ. 4ος
5 ΚΟΥΤΡΑ ΡΟΜΕΟ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.81μ. 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΣΙΛΗΣ ΝΕΙΛΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 8.20μ. 1ος
2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΛΑΔΕΛΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1.70μ. 1ος
2 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1.60μ. 2ος
3 ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1.55μ. 3ος
4
5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ 4.50μ. 1ος         Π
2
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.85μ. 1ος         Π
2 ΖΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 12.35μ. 2ος
3 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 11.86μ. 3ος
4 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 10.08μ. 4ος
5 ΣΙΝΚ ΣΟΥΧΝΤΙΠ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 9.76μ. 5ος
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΤΟΥΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 40.21μ. 1ος         Π
2 ΡΟΥΤΣΑΊ ΛΕΟΝΤΙΑΝ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 31.72μ. 2ος
3 ΜΠΑΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 23.92μ. 3ος
4
5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 40.55μ. 1ος
2 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 33.45μ. 2ος
3 ΚΕΣΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 29.98μ. 3ος
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 22.75μ. 4ος
5 ΣΕΛΕΝΙΤΣΑ ΚΡΙΣΤΙ ΓΕΛ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 21.22μ. 5ος

 

Αφήστε μια απάντηση

Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων