4 σχόλια στο “Καρτέλες ανάγνωσης για τα παιδιά της α΄ δημοτικού & για τα παιδιά με μαθησιακές και άλλες δυσκολίες

1. Καλησπέρα σας,

Σας ευχαριστουμε για το υπεροχο υλικο. Υπαρχουν και σε .pdf για να μπορεσουμε να τα εκτυπωσουμε?

Καλη σχολικη χρονια σε ολους.

• Φίλη μου καλησπέρα,
      Σ΄ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και εύχομαι υγεία, δύναμη και υπομονή για τη νέα σχολική χρονιά.

Για να κατεβάσεις το αρχείο πρέπει απλά να έχεις λογαριασμό στο linkdln / SlideShare.
      Στη συνέχεια επιλέγεις download και γίνεται η λήψη του αρχείου σε μοφή pdf. Μετά επιλέγεις όποια σελίδα θέλεις και πατάς εκτύπωση.

Ελπίζω να βοήθησα!
      Παπαδημητρακοπούλου Ευγενία