Ελληνικός παλμός

Δημοσιεύτηκε στις 18 Ιανουαρίου 2011 από ΓΕΩΡΓΙΟΣ.
Κατηγορίες : Ελληνικός Παλμός, Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων Harburg .

Αγαπητοί αναγνώστες, συμπατριώτισσες και συμπατριώτες, μέλη και φίλοι του συλλόγου,αγαπητά μας παιδιά, η έκδοση αυτού του φυλλαδίου είναι μία πρωτοβουλία του Δ.Σ. σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς και μαθητές του σχολείου Harburg.

Στόχος μας είναι η καλύτερη ενημέρωση των μελών, των γονέων των μαθητών, των φίλων του συλλόγου και όλων των Ελλήνων της περιφέρειάς μας. Το φυλλάδιο αυτό θα περιέχει τις δραστηριότητες του συλλόγου που έχουν γίνει και πρόκειται να γίνουν, θα γίνεται ενημέρωση για ό,τι νεότερο αφορά το σχολείο, θα περιλαμβάνει διάφορες ανακοινώσεις και ψυχαγωγικά θέματα για μικρούς και μεγάλους, το πρόγραμμα της κουζίνας και άλλα επίκαιρα θέματα που αφορούν τους Έλληνες του Harburg. Με την αντίστοιχη ανταπόκριση και υποστήριξή σας, ευελπιστούμε στη μηνιαία έκδοσή του.
Στην προσπάθειά μας αυτή, θα μπορούσατε να συμμετέχετε κι εσείς με τυχόν ιδέες και προτάσεις.
Επίσης αν είστε επαγγελματίες και ενδιαφέρεστε να διαφημιστείτε μέσω του φυλλαδίου μας, ευχαρίστως μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Ευχόμαστε ότι θα χαιρετήσετε την προσπάθειά μας αυτή!

Με φιλικούς χαιρετισμούς το Δ.Σ.

Τεύχος 1ο – Ιανουάριος 2011

Τεύχος 2ο – Φεβρουάριος 2011