Δεκ 201914

3ο Νηπιαγωγείο Ρεθύμνου!Οι χριστουγεννιάτικες ευχές μας !Σας ευχόμαστε αγάπη, ευτυχία και υγεία.Καλές γιορτές!!!

Έτοιμες οι χριστουγεννιάτικες κάρτες που θα στείλουμε στους φίλους μας.

Με μεγάλη χαρά λάβαμε την κάρτα των φίλων μας του 13ου Νηπιαγωγείου Ρεθύμνου.Σας ευχαριστούμε πολύ και σας ευχόμαστε καλές γιορτές!

Νηπιαγωγείο Μεσορόπης και 3ο Νηπιαγωγείο Ρεθύμνου ζωγραφίσαμε παρέα σήμερα 13 Δεκέμβρη τι άλλο χριστουγεννιάτικα και επηρεασμένοι από τους αγαπημένους ζωγράφους που μέχρι τώρα ασχοληθήκαμε.Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και καλές γιορτές!

από κάτω από: Δραστηριότητες και προγράμματα| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “H παρέα των ζωγράφων η παλέτα των χρωμάτων” συνεργατική ζωγραφική, ανταλλαγή καρτών,ευχές