Αθλητικές δραστηριότητες 11/5/2010

Δημοσιευμένο στις 18 Μαΐου 2010 Κατηγορία: Γενικά από ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΙΑΣ

Την τελευταία μέρα της σχολικής χρονιάς μια σειρά από αθλητικές και άλλες δραστηριότητες διοργανώθηκαν στο σχολείο. Ας ρίξουμε μια ματιά και ας προσέξουμε και το χορευτικό με την αυτοσχέδια μικροφωνική.

Παίδες να είστε όλοι καλά και να ξέρετε κάτι πολύ απλό: στα σχολεία που είχαμε την τύχη να συναντηθούμε όλοι μας θα έχουμε κάτι ευχάριστο να θυμόμαστε και όλοι μας δώσαμε και πήραμε πολύτιμα και ανεκτίμητα πράγματα.

Χρήστος 5ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων

Φωτογραφίες Σιαφαρίκας Θεόδωρος Video Σούλη Λένια

3 σχόλια προς 'Αθλητικές δραστηριότητες 11/5/2010'

Γραφτείτε συνδρομητής στα σχόλια μέσω καναλιού νέων (RSS Feed) RSS