“Αν έχω ένα μήλο κι εσύ έχεις ένα μήλο και τα ανταλλάξουμε, ο καθένας μας θα εξακολουθήσει να έχει από ένα μήλο. Αλλά αν εγώ έχω μια ιδέα κι εσύ μια ιδέα και τις ανταλλάξουμε τότε ο καθένας μας θα έχει από δύο ιδέες” (George Bernard Shaw)
Σχετικά με μένα
Ονομάζομαι Γεωργία Βλάμη, είμαι Νηπιαγωγός και υπηρετώ στο 3ο Νηπιαγωγείο Πετρούπολης.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα