“Αν έχω ένα μήλο κι εσύ έχεις ένα μήλο και τα ανταλλάξουμε, ο καθένας μας θα εξακολουθήσει να έχει από ένα μήλο. Αλλά αν εγώ έχω μια ιδέα κι εσύ μια ιδέα και τις ανταλλάξουμε τότε ο καθένας μας θα έχει από δύο ιδέες” (George Bernard Shaw)
Ο Δήμος Πετρούπολης σε συνεργασία με τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ), προχωρά στη διενέργεια δωρεάν rapid tests, για τους κατοίκους της πόλης, τη Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 09:30 έως 15:00, στο Β΄ ΚΑΠΗ Πετρούπολης.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα