“Αν έχω ένα μήλο κι εσύ έχεις ένα μήλο και τα ανταλλάξουμε, ο καθένας μας θα εξακολουθήσει να έχει από ένα μήλο. Αλλά αν εγώ έχω μια ιδέα κι εσύ μια ιδέα και τις ανταλλάξουμε τότε ο καθένας μας θα έχει από δύο ιδέες” (George Bernard Shaw)
Το 1º μου άρθρο
Αυτό είναι το πρώτο μου άρθρο και σχετίζεται με την άσκηση από το “webinar για τη δημιουργία Ιστολογίου”.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα