«Το αρχοντόπουλο που έγινε Πύργος»Δραστηριότητα Φιλαναγνωσίας

Δημοσιευμένο στις 21 Απριλίου 2015 Κατηγορία: Βίντεο,Γενικά,Συγγραφείς από ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΟΜΑΚΗ

Οι  μαθητές   της  ΣΤ1  τάξης  του  1ου  δημοτικού  σχολείου Γιαννιτσών  εικονογράφησαν  το  παραμύθι   της  Σοφίας  Μαντουβάλου  «Το  αρχοντόπουλο  που  έγινε  Πύργος» στα  πλαίσια  εκπαιδευτικών  δραστηριοτήτων  με  αφορμή  την  επίσκεψή  της  στο  σχολείο  μας.

2 Σχόλια προς '«Το αρχοντόπουλο που έγινε Πύργος»Δραστηριότητα Φιλαναγνωσίας'

Γραφτείτε συνδρομητής στα σχόλια μέσω καναλιού νέων (RSS Feed) RSS ή Παράθεση προς '«Το αρχοντόπουλο που έγινε Πύργος»Δραστηριότητα Φιλαναγνωσίας'.

1.   sofia said,

στις 24 Απριλίου 2015 στις 12:44

Εξαιρετικό , Μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. στις 24 Απριλίου 2015 στις 20:36

Ευχαριστούμε πολύ.