1ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ: Έκθεση αξιολόγησης

Με το τέλος κάθε κινητικότητας εκπαιδευτικοί, μαθητές και γονείς απαντούσαν σε ανωνυμα ερωτηματολόγια, ανοιχτού και κλειστού τύπου με σκοπό τη διερευνηση και αποτύπωση της χρησιμότητας του προγράμματος

εκθεση αξιολογησης του προγραμματος απο τη σχολική κοινότητα

Σχετικά με ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Εκπαιδευτικός ΦΑ στο 1ο ΓΕΛ Ιλίου. Ειδικότητα Ρυθμικής Αγωνιστικής Γυμναστικής. Εργάσθηκα ως προπονήτρια και οι αθλητριές μου ήταν μέλη της Εθνικής Ομάδας. Τα τελευταία χρόνια ασχολούμαι με τις Νέες Τεχνολογίες. Έχω παρακολουθήσει αρκετά διαδικτυακά σεμινάρια των European Schoolnet Academy, teachers school gate, coursera. Ημουν συντονίστρια προγράμματος erasmus+ ΚΑ2 την περίοδο 2014-2016 και έχω εκπονήσει etwinning projects.

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.