SAM_0762 83 Σχολικές Μονάδες της Πρωτοβάθμιας  Εκπαίδευσης Βοιωτίας (41 Νηπιαγωγεία και 42Δημοτικά) παραμένουν κλειστές  σήμερα 10-02-2015, λόγω των καιρικών συνθηκών,  μετά από απόφαση των οικείων Δήμων.

Ειδικότερα:

1. στο Δήμο ΑΛΙΑΡΤΟΥ παραμένουν κλειστές 13 Σχολικές Μονάδες (6 Νηπιαγωγεία και 7 Δημοτικά)
  2. στο Δήμο ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΑΧΟΒΑΣ – ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ παραμένουν κλειστές 3 Σχολικές Μονάδες (2 Νηπιαγωγεία και 1 Δημοτικό)
  3. στο Δήμο ΘΗΒΑΙΩΝ  παραμένουν κλειστές 41 Σχολικές Μονάδες (20 Νηπιαγωγεία και 21 Δημοτικά),
  4. στο Δήμο ΛΕΒΑΔΕΩΝ  παραμένουν κλειστές 6 Σχολικές Μονάδες (3 Νηπιαγωγεία και 3 Δημοτικά),
  5. στο Δήμο ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ  παραμένουν κλειστές 14 Σχολικές Μονάδες (7 Νηπιαγωγεία και 7 Δημοτικά),
  6. στο Δήμο ΤΑΝΑΓΡΑΣ  παραμένουν κλειστές 6 Σχολικές Μονάδες (3 Νηπιαγωγεία και 3 Δημοτικά)

ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ  ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΑ