Στη Λιβαδειά, σήμερα στις 13 Σεπτεμβρίου 2011 και στο γραφείο της Δ/νσης Π.Ε Βοιωτίας, ημέρα Τρίτη και ώρα 14.10’ μ.μ. το ΠΥΣΠΕ Ν. Βοιωτίας, που συγκροτήθηκε με την αρ. Φ.22/4-1-2011 απόφαση του Περιφερειακού Δ/ντή  Εκπ/σης  Στερεάς Ελλάδας και αποτελείται από τους:

1. Γκάρτζιο Γεώργιο, Διευθυντή της Δ/νσης  Π.Ε. Βοιωτίας, ως Πρόεδρο.

2. Γιαννιό Μιχάλη , Δ/ντή του 8ου Δ.Σ. Λιβαδειας, ως Αντιπρόεδρο.

3. Σελέκου Αλεξάνδρα , Δ/λα του 2ου Δ.Σ. Θήβας, ως τακτικό  μέλος.

4. Πανάγου Γεώργιο ,Δ/ντη του 1ου Δ.Σ. Θήβας ως αναπληρωματικό αιρετό μέλος.

5. Γαμβρίλη Ιωάννη, Δ/ντή του Δ.Σ. Διστόμου ως τακτικό αιρετό μέλος,

συνήλθε σε τακτική συνεδρίαση με τη συμμετοχή και της γραμματέως αυτού Γερογιάκομου Αλεξάνδρας νηπ/γου του 1ου νηπιαγωγείου Λιβαδειάς, ύστερα από την αρ.26/05-09-2011 πρόσκληση του προέδρου του Συμβουλίου για να πάρει απόφαση πάνω στα θέματα ημερήσιας διάταξης.

ΘΕΜΑ 1ο

«Εξέταση αίτησης της Μαλιαρού Μαρίας κατ εξαίρεση τοποθέτηση σε κενό στο Δημοτικό Σχολείο Διστόμου σε εφαρμογή της νομοθεσίας για τις υπεραριθμιες »

Το ΠΥΣΠΕ Βοιωτίας κάνει ομόφωνα δεκτό το αίτημα της εκπαιδευτικού Μαλιαρού Μαρίας και την τοποθετεί στο Δημοτικό Σχολείο Διστόμου

ΘΕΜΑ 2ο

«Τελική Φάση αποσπάσεων και τοποθετήσεων ΠΕ70 »

Το ΠΥΣΠΕ Βοιωτίας τοποθετεί τους παρακάτω εκπαιδευτικούς ΠΕ70, ως εξής:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ-ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ-ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΗΣΉ ΤΟΥΣ

ΘΕΜΑ 3ο «Τοποθέτηση Αναπληρωτών»

Το ΠΥΣΠΕ Βοιωτίας  τοποθετεί του αναπληρωτές εκπαιδευτικούς ΠΕ70 ως εξής:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ7Ο ΠΟΥΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥΣ

ΘΕΜΑ 4ο «Αίτηση των εκπαιδευτικών Χαλιαμάλια Φώτιου και Παπαϊωάννου Μαρίας για αμοιβαία απόσπαση»

Το ΠΥΣΠΕ Βοιωτίας κάνει ομόφωνα δεκτή την αίτηση των παραπάνω εκπαίδευτικών και τοποθετεί τον εκπαιδευτικό Χαλιαμάλια Φώτιο στο Δημοτικό Σχολείο Ελλοπίας και αντίστοιχα την εκπαίδευτικό Παπαϊωάννου Μαρία στο Δημοτικό Σχολείο Ξηρονομής.