Την Παρασκευή 15 Απριλίου 2001 διαβιβάσαμε προς την Ειδική Υπηρεσία Εφαρμογής Εκπαιδευτικών Δράσεων Μονάδα Β2 του ΥΠΔΜΘ με αρ. πρωτ. 2214

1) Μισθοδοτικές καταστάσεις μήνα Απριλίου και Δώρου Πάσχα 2011 των εκπαιδευτικών της Υπηρεσίας μας που είναι ενταγμένοι στα παρακάτω προγράμματα: «Πολιτισμός και ένταξη ΕΚΟ στα Δημοτικά Σχολεία» – Άξονας Προτεραιότητας 3, του ΕΠ «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» , «Ανάπτυξη Ψηφιακής Εκπαιδευτικής Πλατφόρμας, Καταγραφή και Συγκέντρωση ήδη παραχθέντος Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού και Συντονισμός των Πράξεων της Κατηγορίας Πράξης», «Ενίσχυση της Διδασκαλίας ξένης Γλώσσας στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση» και «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή / και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» Άξονας Προτεραιότητας 3.

2) Μισθοδοτικές καταστάσεις μήνα Μαρτίου 2011 των εκπ/κών που ανήκουν στο έργο «Β’ Ξένη Γλώσσα»