Η Διεύθυνση Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Βοιωτίας δια μέσου της Υπευθύνου Πολιτιστικών Θεμάτων, σε συνεργασία με το Σύλλογο Δασκάλων και Νηπιαγωγών Θήβας «Ο ΠΙΝΔΑΡΟΣ» διοργανώνει   σεμινάριο με θέμα:

«Θέατρο και λογοτεχνία στη χριστουγεννιάτικη γιορτή: απρόβλεπτες συναντήσεις-καινοτόμες προσεγγίσεις»

Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2010, ώρα 17.00-20.30, στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Θήβας

Εισηγήτρια στο  σεμινάριο θα είναι η κ. Μαρσίδου Έλενα, ηθοποιός και παιδαγωγός του θεάτρου.

Θα  δοθούν Βεβαιώσεις Παρακολούθησης.

Παρακαλούνται όσοι εκπαιδευτικοί ενδιαφέρονται, να συμπληρώσουν το έντυπο της αίτησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος και να το στείλουν στο Fax 2261028090

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Αλεξία Παπακώστα, Υπεύθυνη Πολιτιστικών Θεμάτων Π.Ε. Ν. Βοιωτίας, τηλ. 2261081843 &6977271618

Όλγα Κουτσοβασίλη, Πρόεδρος του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Θήβας,τηλ.6974405609 & 2262021579.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ.

Ο Δ/ΝΤΗΣ  Δ/ΝΣΗΣ

Π.Ε.Ν. ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΙΤΗΣΗ

ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

για τo σεμινάριο  που θα γίνει  στις 16/11/2010 στο  1ο Δημοτικό Σχολείο Θήβας

Ονοματεπώνυμο:………………………………………………………………….

Ιδιότητα:…………………………………………………………………………..

Σχολείο:

Tάξη:…………………………………………………………………………..

Διεύθυνση:……………………………………………………………………….

Τηλ. Σχολείου:……………………………………………………………………

Κινητό Τηλ.:……………………………………………………………………..

Σας δηλώνω ότι ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω το Σεμινάριο.

Θα ήθελα να γίνει και ένα Σεμινάριο Πολιτιστικών Θεμάτων με θέμα:…………………………………………………………………………………….

Ημερομηνία ……/…../…….

Ο/Η Αιτ…….