Το Διοικητικό Συμβούλιο, της ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗΣ  ΛΕΣΧΗ Σ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ μας πληροφορεί ότι αποφάσισε, στα πλαίσια διάδοσης της φωτογραφικής τέχνης, την ίδρυση και λειτουργία, για πρώτη φορά, τμημάτων δημοτικών, γυμνασίων & λυκείων.

Μας γνωστοποιήσει την έναρξη λειτουργίας των τμημάτων και προσκαλεί τους μαθητές & μαθήτριες όλων των σχολικών μονάδων να μετάσχουν, προκειμένου να μυηθούν στην αξιοποίηση της φωτογραφικής μηχανής και την τέχνη της φωτογραφίας.

Οι συναντήσεις θα πραγματοποιούνται στην αίθουσα της Φωτογραφικής Λέσχης Λιβαδειάς (Μπουφίδου 32-34 – ισόγειο εντός στοάς) κάθε Σάββατο, αρχίζοντας από το Σάββατο 30-10-2010 και θα ολοκληρωθούν τον Ιούνιο του 2011. Οι ώρες των συναντήσεων θα καθοριστούν ανάλογα με τις υποχρεώσεις των ενδιαφερομένων.

Οι γονείς  των μαθητών που ενδιαφέρονται για την παρακολούθηση των μαθημάτων μπορούν να επικοινωνήσουν για περισσότερες πληροφορίες με τους:

Βήττα Δήμητρα, τηλ: 6972558447

Αλογοσκούφης Χρήστος, τηλ: 6977460273