O Φλώρος Δημήτριος -Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ 16 Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας- μας ενημερώνει ότι «στις 24 Φεβρουαρίου ημέρα Τετάρτη και ώρα 10.00 στη Λαμία ,διοργανώνουμε Σεμινάριο με Θέμα: «Η πρόκληση των νέων Τεχνολογιών στο σύγχρονο μάθημα της Μουσικής(Λογισμικά Μουσικής)-Διαδραστικός Πίνακας».
Επειδή το Σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί σε Τεχνολογικό εργαστηριακό χώρο, είναι απαραίτητο να γνωρίζουμε τον αριθμό των συμμετεχόντων συναδέλφων για την αρτιότερη οργάνωση του Σεμιναρίου.
Σας παρακαλώ όσοι ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσετε το Σεμινάριο πρέπει να δηλώσετε την συμμετοχή σας στο τηλέφωνο του Γραφείου 2231028816 το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 21η Ιανουαρίου. Θα ακολουθήσει έγγραφο με λεπτομέρειες.
Παρακαλούνται οι κύριοι Δ/ντές των Σχολικών Μονάδων να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους συναδέλφους καθηγητές Μουσικής.»
Πληροφορίες Tαχ. Δ/νση: Κύπρου 85 Τ.Κ. – Πόλη: 35100, Λαμία E-mail: dfloros2@sch.gr Τηλέφωνο-fax 22310-28816 Κινητό: 6973967178