Συμμετοχή στο 6ο μαθητικό συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας

Στις 8, 9 και 10 Απριλίου 2014 υλοποιήθηκε το 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, όπου παρουσιάστηκαν οι εξής εργασίες που αναπτύχθηκαν υπό την επίβλεψη μου.

[1]   Δόντσιος Σ., Καραμάνης Δ., Στοΐδης Α., Τζίνας Α.(2014). Προγραμματισμός εφαρμογής γλωσσικής επεξεργασίας, Επιβλέπουσα καθηγήτρια: Αλεξούδα Γ., Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, 8, 9 και 10 Απριλίου 2014, Θεσσαλονίκη.

[2]   Ζαφειρίου Λ., Λανταβός Π., Παπαδόπουλος Γ. (2014), Ανάπτυξη προγράμματος σε C για τη μελέτη φωτογραφικών μεγεθών, Επιβλέπουσα καθηγήτρια: Αλεξούδα Γ., Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, 8, 9 και 10 Απριλίου 2014, Θεσσαλονίκη.

[3]   Καρύδας Α., ΚεχαγιόγλουΙ., Μακρόπουλος Κ., Μανέ Α., Μάνος Τ., Μανουσαρίδης Π., ΜαυρομάτηΚ., Μιχελάκη Α., ΜπάγκαβουΜ., Νάνου Σ., ΠαντελιούΒ., ΠαπαβασιλείουΝ. , Χατζησταμάτη Σ. (2014), Ανάπτυξη παιχνιδιών γνώσεων μουσικής, Επιβλέπουσες καθηγήτριες: Αλεξούδα Γ. και Πατιώ Μ., Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, 8, 9 και 10 Απριλίου 2014, Θεσσαλονίκη.

[4]   ΦόρογλουΙ., ΦράγκοςΙ., Χατζηδιαμαντής Θ., Προγραμματισμός παιχνιδιού γνώσεων για αυτοκίνητα, Επιβλέπουσα καθηγήτρια: Αλεξούδα Γ., Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, 8, 9 και 10 Απριλίου 2014, Θεσσαλονίκη.

[5]   Σοφικίτης, Ο. (2014). Προγραμματισμός παιχνιδιού «Κυνηγώντας το τυρί», Επιβλέπουσα καθηγήτρια: Αλεξούδα Γ., Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, 6ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, 8, 9 και 10 Απριλίου 2014, Θεσσαλονίκη.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές για το μεράκι και το ζήλο με τα οποία εργάστηκαν καθώς και για το ιδιαίτερα αξιόλογο αποτέλεσμα που πέτυχαν!

Η καθηγήτρια σας

Γεωργία Αλεξούδα