Ανακοίνωση αποτελεσμάτων από τον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «Αλήθεια ή ψέμα; Πιστεύεις ό,τι βλέπεις στο Διαδίκτυο;»

Σήμερα λάβαμε το εξής μήνυμα:

Προς: Φωτεινή Μητροπούλου

Αξιότιμε κύριε / Αξιότιμη κυρία,

το Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου του ΙΤΕ θα ήθελε να σας ευχαριστήσει θερμά που συμμετείχατε μαζί με τους μαθητές σας στον φετινό διαγωνισμό μας «Αλήθεια ή ψέμα; Πιστεύεις ό,τι βλέπεις στο Διαδίκτυο;» προς τιμήν της Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2023. Στο διαγωνισμό είχαμε 329 συμμετοχές.

Οι μαθητές σας δώσανε το καλύτερο τους εαυτό εδώ και για εμάς στο Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου βγήκαν όλοι νικητές!

μαθητών.jpg

.png

Σας ευχαριστούμε θερμά για την έμπρακτη υποστήριξή σας στις δράσεις μας και σας ευχόμαστε να συνεχίσετε την εξαιρετική δουλειά που κάνετε στα παιδιά μας με τον ίδιο και ακόμα περισσότερο ζήλο.

Πολλά συγχαρητήρια στους μικρούς και μεγάλους φίλους του Διαδικτύου στα άλλα σχολεία της χώρας.

ΝηπΔημ Γυμ Λυκ

Σας ευχαριστούμε πολύ και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2024!

Με εκτίμηση,

Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου

Ο Άγιος Βασίλης μας απαντά…

Σήμερα Τρίτη 31/01/2023 προς μεγάλη μας χαρά λάβαμε ένα γράμμα από τον αγαπημένο μας Άγιο Βασίλη που συνεργάζεται με τα Ελληνικά Ταχυδρομεία(ΕΛΤΑ).

Μας έγραφε ότι έλαβε τα γράμματά μας εδώ τα διάβασε με λαχτάρα

και μας προτρέπει να του στείλουμε πάλι και την επόμενη χρονιά.

Και του χρόνου λοιπόν!!!