Φτιάξαμε το Νέμο με την παλάμη μας και μπήκε στη γυάλα!!! (Ιδέα από το Pinterest).
ΟΣΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΙΔΙΑ, ΖΩΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ…ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! Νίκος Καζαντζάκης
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο
Και να που είμαστε…και πάλι μαζί!
Τη Δευτέρα 1 Ιουνίου γυρίσαμε στο αγαπημένο μας σχολείο! Είχατε τόσα πολλά να μας πείτε! Πως περνούσατε στο σπίτι με τις οικογένειές σας, τις ανησυχίες σας, τους φόβου σας… Τώρα συνεχίζουμε το σχολείο, τηρούμε τους κανόνες υγιεινής, κρατάμε αποστάσεις και όλα θα κυλήσουν ομαλά και όμορφα. Το σχολείο μας θα είναι λίγο διαφορετικό με […]
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Και να που είμαστε…και πάλι μαζί!