Σύνδεσμοι

Διαχείριση

20 Δεκέμβριος 2018

Για τις διακοπές των Χριστουγέννων, ο κάθε μαθητής έχει δανειστεί από τη βιβλιοθήκη του σχολείου ένα λογοτεχνικό βιβλίο που επέλεξε μόνος του. Μέσα στις διακοπές Θα ήθελα να το διαβάσει όλο ή τουλάχιστον όσο περισσότερο μπορεί και μέσα σε μία δυο σελίδες να περιγράψει αυτό που διάβασε. Αρχικά με λίγα λόγια τι έλεγε το βιβλίο που διάβασε μετά τι του έκανε εντύπωση και ποια συναισθήματα του δημιούργησε. Οι μαθητές και ο δάσκαλος της Δ ταξης του ΔΣ Αγίου Αρσενίου σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα και χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία, καλή πρόοδο στα παιδιά μας!

RSS Σχόλιων