Μαθητές/τριες του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων συμμετείχαν στη μεγάλη γιορτή της Ευρώπης για την προώθηση της πολυγλωσσίας και δημιούργησαν αφίσες, συννεφόλεξα και ψηφιακά παιχνίδια γνώσεων.
Δείτε περισσότερα στην ιστοσελίδα του σχολείου μας!
Μαθητές/τριες του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων συμμετείχαν στη μεγάλη γιορτή της Ευρώπης για την προώθηση της πολυγλωσσίας και δημιούργησαν αφίσες, συννεφόλεξα και ψηφιακά παιχνίδια γνώσεων.
Δείτε περισσότερα στην ιστοσελίδα του σχολείου μας!