Στον παρακάτω ψηφιακό τοίχο-πίνακα, μπορείτε να ανεβάσετε τις φωτογραφίες σας, και να τις μοιραστείτε μαζί μας και με τους φίλους σας!
Για να σας βοηθήσουμε, πατήστε το κουμπί με το + που βρίσκεται κάτω δεξιά, ή κάνετε διπλό κλικ στην επιφάνεια του τοίχου. Στο κουτάκι που ανοίγει πατάμε στο βελάκι για να ανεβάσουμε τη φωτογραφία μας. Το αρχείο που θέλουμε να ανεβάσουμε θα το επιλέξουμε από το PICK FILE που βγαίνει δεξιά της σελίδας. Το αρχείο σας ανεβαίνει και το απολαμβάνουμε όλοι, και εμείς και οι συμμαθητές σας!!!!
Πρόσφατα σχόλια