Ενημερωτικές συναντήσεις υποβολής προτάσεων για το Πρόγραμμα Erasmus+/2017/ Βασικής Δράσης 1 και 2

Στο πλαίσιο της ενημέρωσης για την υποβολή προτάσεων για το πρόγραμμα Erasmus+/2017/ Βασικής Δράσης 1 και 2 θα πραγματοποιηθούν από τους προωθητές των Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων της Περιφερειακής Δ/νσης Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κρήτης ενημερωτικές συναντήσεις στο Ηράκλειο και στα Χανιά .
Ειδικά για τους εκπαιδευτικούς του νομού Χανίων η ενημερωτική συνάντηση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου και ώρα 12:00  στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων. (Α. Παπανδρέου 70).

Παρακαλούμε να διευκολυνθεί η συμμετοχής τουλάχιστον ενός εκπαιδευτικού από το ίδιο σχολείο, ύστερα από συνεννόηση του συλλόγου διδασκόντων της εκάστοτε σχολικής μονάδας.

Περισσότερες Πληροφορίες:12398 info day 2016_signed

Κατηγορίες: Erasmus+, Εκδηλώσεις, Χανιά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.