Θα μπορούσε κάποιος να αναφέρει αρκετά πλεονεκτήματα σχετικά με την υπηρεσία μας στα επαρχιακά σχολεία. Πρώτα από όλα μας δίνει την δυνατότητα να αναπτύξουμε πιο ¨ουσιαστικές¨ σχέσεις με τα παιδιά …..
Θα μπορούσε κάποιος να αναφέρει αρκετά πλεονεκτήματα σχετικά με την υπηρεσία μας στα επαρχιακά σχολεία. Πρώτα από όλα μας δίνει την δυνατότητα να αναπτύξουμε πιο ¨ουσιαστικές¨ σχέσεις με τα παιδιά …..