Οι μαθητές μου στο 5ο Γυμνάσιο Κομοτηνής μου στέλνουν στο e-class απλά πειράματα για την ατμοσφαιρική και την υδροστατική πίεση, που έκαναν στο σπίτι.
Αρχική » Χωρίς κατηγορία » 5ο Γυμνάσιο Κομοτηνής: Πειράματα μαθητών
Καλώς ήρθατε στο blog μου
Αρχική » Χωρίς κατηγορία » 5ο Γυμνάσιο Κομοτηνής: Πειράματα μαθητών
Οι μαθητές μου στο 5ο Γυμνάσιο Κομοτηνής μου στέλνουν στο e-class απλά πειράματα για την ατμοσφαιρική και την υδροστατική πίεση, που έκαναν στο σπίτι.
Πρόσφατα σχόλια