↑ Επιστροφή σε Εκπομπές 2013-14

Εκτύπωσέ το Σελίδα

The Final Countdown

Hola!!!!!!!   😛

Το 2ο Γενικό Λύκειο Λάρισας, συμμετέχοντας για συνεχόμενη χρονιά στο ESR έχει μόνο χαρούμενες στιγμές να θυμάται:

Ποιός θα ξεχάσει τις εκπομπές του Σχολικού Έτους 2011-2012:

«Music Τime Μachine»,

«Έντεχνο-Περίτεχνο»,

«Headbangers»,

«House Sessions» και

τα «Αδέσποτα»

Σειρά είχαν στο περσινό Σχολικό Έτος οι εκπομπές:

«Fabulous 4»,

«Hip Hop Χωρίς Σύνορα»,

«Rock Addiction»,

«The House Of Music»,

«Της Τέχνης Άσματα» και

οι «παρα-ΠΟΝΕΜΕΝΟΙ»

Φέτος, όλοι οι δημιουργοί των παραπάνω εκπομπών, τελειόφοιτοι πλέον μαθητές και μαθήτριες, αποφάσισαν να ενώσουν τις δυνάμεις, το κέφι, τη ζωντάνια και την ενέργειά τους σε μία εκπομπή:logo 2 lykeio

«The Final Countdown»

Ο τίτλος δεν επιλέχτηκε τυχαία αλλά αντικατοπτρίζει την αντίστροφη μέτρηση μέχρι του τέλους του Σχολείου για την ομάδα των παιδιών αλλά και για τις υπολειπόμενες εκπομπές μέχρι το τέλος: 5 Εκπληκτικές εκπομπές – έκπληξη, αφιερωματικές η καθεμία σε διαφορετικό στόχο.

Μία φορά το μήνα λοιπόν, Πέμπτη στη γνωστή μας πια ώρα: 22:00 με 23:00, ελάτε να φωνάξουμε όλοι μαζί: «COUNTDOWN TO FIVE!!!»

Ακούστε το promo mp3 μου ετοιμάσαμε για εσάς!!

2 lykeio promo mp3

ή το video:

2 lykeio promo video

και από το youtube:

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2013-2014/ekpompes/the-final-countdown/