↑ Επιστροφή σε Εκπομπές 2013-14

Εκτύπωσέ το Σελίδα

Comple Radio

Αγαπητοί   μαθητές και  καθηγητές

σύντομα  αρχίζουν  οι  εκπομπές  μας   στο  ESRADIO. Σε  πρώτη  φάση  έχουμε  παράγει  σποτ   χαιρετισμού και ενημερωτικά  και  κοινωνικά   σποτ. Την  Τρίτη  17/12/13  θα  μεταδοθεί  μια  πρώτη  εκπομπή  από  το Σωτήρη  Παπαδόπουλο , που  έγινε   σε  συνεργασία  με  τον  ΠΟΔΗΛΑΤΗ  ΤΟΥ  ΚΟΣΜΟΥ  και  αφορά   στο  ρεμπετικο  τραγούδι και  ώρες  21.00-23.00 μ.μ. Οι  μαθητές  Σάββας  Μεϊμάρογλου  , Χριστίνα  Παπαδημητροπούλου  και  Βικτωρία  Πάνου ετοιμάζουν  την  εκπομπή   τους  COMPLE   RADIO. Την  επόμενη  Τρίτη 24/12/13 και  ώρες  21.00-23.00  μ.μ. θα  μεταδοθεί  η  εκπομπή  με  τη  μαθήτρια  Βασιλική  Γκούβα  αφιερωμένη  στην  παράδοση  και  στις  παραδοσιακές  συνταγές   της  Μεσογείου, που  έγινε  σε  συνεργασία  με   τον    ΠΟΔΗΛΑΤΗ   ΤΟΥ  ΚΟΣΜΟΥ.

Η  εκπομπή  μας  COMPLE  RADIO  ( ψυχαγωγική)  θα  μεταδίδεται  από  τον  καινούργιο  χρόνο  Τρίτη  21.00-22.00 μ.μ.

Αναρτούμε   και   το  λογότυπο  της  εκπομπής.

Ο  ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ   ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ   ΗΛΙΑΣ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2013-2014/ekpompes/comple-radio/

1 comment