Επιστροφή σε Εκπομπές 2012-13

Stereo Hearts

Τα Εκπαιδευτήρια Δούκα έχουν πλέον τη δική τους ραδιοφωνική εκπομπή στο European School Radio. Είμαστε οι μαθήτριες της Β’ Γυμνασίου: Κλειώ Κ., Στεφανία Γ., Σοφία Π., Καρολίνα Δ., Κατερίνα Μ.

Ο τίτλος της εκπομπής μας θα είναι “Stereo Hearts” και θα μας ακούτε κάθε δεκαπενθήμερο από το E.S.R. για μια ολόκληρη, απολαυστική ώρα (Τρίτη 16:00-17:00).

Είμαστε μια ψυχαγωγική εκπομπή με στήλες για όλα τα γούστα! Θα σας ενημερώνουμε για μουσική, κινηματογράφο, ειδήσεις από όλο τον κόσμο, σχολικά νέα, αθλητικά και γενικότερα ό,τι συμβαίνει στην επικαιρότητα. Επίσης, θα σας κρατάμε συντροφιά με τα αστεία, τα σχόλια μας και πολλάαα ωραία τραγούδια πάνω απ’ όλα!! Έχουμε κέφι και υποσχόμαστε πολύ γέλιο!!!

Συντονιστείτε και…

“JUST LISTEN TO YOUR HEARTBEAT!!”

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2012-13/%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ad%cf%82-2/stereohearts/